RECITAL - 7. KPM

Przejdź do treści
AGNIESZKA CHRZANOWSKA

4 grudnia 2018 roku, po zakończeniu pierwszego dnia kongresu, wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do Piwnicy Pod Baranami na recital Agnieszki Chrzanowskiej pt. "Piosenki napisane w Krakowie"

Osoby, które wykupiły udział w imprezie towarzyszącej otrzymają wraz z identyfikatorem bilet wstępu, który należy zabrać ze sobą.

Start - godz. 20:00
Koszt uczestnictwa - 100 zł brutto

Piwnica Pod Baranami
ul. Rynek Główny 27
Kraków

PIOSENKI NAPISANE W KRAKOWIE

Koncert „Piosenki napisane w Krakowie” jest podsumowaniem dwudziestu lat pracy na scenie Agnieszki Chrzanowskiej. Składa się z jej autorskich kompozycji do wierszy Michała Zabłockiego, Zbigniewa Książka, Kamila Śmiałkowskiego, Włodzimierza Dulemby, Krzysztofa Sikory i jej własnych tekstów. Wybrane utowory z ośmiu płyt: „Słowa”, „Nie bój się nic nie robić”, „Cały świat płonie”, „Ogień olimpijski”, „Tylko dla kobiet”, „Bez udziału gwiazd”, „Piosenki do mężczyzny” i „Dom na Skale”, stanowią opowieść o przekonaniach, zachowanich, nawykach, realcjach, odmienności natury kobiet i mężczyzn oraz szeroko pojętym komunikowaniu się. Tradycją  krakowskiej artystki stało się puentowanie koncertu jej ulubioną piosenką Stavrosa Kougioumtzisa w języku greckim, czym nawiązuje do swoich korzeni.
Wróć do spisu treści